Ürün Detayı

KUŞ NET

Ürün Kodu: 153.03.020
Kategoriler: Kuş Mücadelesi

1. Gölgeleme oranı %10-15 arasındadır.
2. %100 Orjinal HDPE'den UV katkılı olarak üretilmektedir.
3. 100-500 cm genişlikte 500 metre standart uzunlukta rulolar halinde üretilmektedir.
4. Standart rengi beyazdır. İstenilen renklerde üretimi yapılabilir.
5. Monofilament özelliği sayesinde uzun yıllar kullanılmaktadır.
6. Güneş ışınlarına karşı koruma sağlar.
7. Optimal düzeyde hava geçişini sağlar.

8. Her alanda eşit gölgeleme yapar.

9. Meyvelerde kuş sürülerinin verdiği zararı önlemek için kullanılır.

10. Özellikle üzüm bağlarında kullanılır.

11. Meyve bahçelerinde görülen ve üründe değer kaybına yol açan güneş yanığı ve / veya dolunun verdiği zararı önlemek amacıyla kullanılmaktadır.

12. Kumaşın tam ortası ve iki kenarından yırtılmayı ve yıpranmayı önlemek amacıyla takviyelidir.

One Shot Kuş Kovucu

One Shot bio-akustik kuş dağıtma sistemi uzun yıllar süren araştırmalar sonunda kuşların gerçek korku seslerini kullanarak yaratılmış çevreye rahatsızlık , kuşlara da hiç bir zarar vermeyen insancıl ve komple bir sistemdir. One Shot kuşların bulunmasının gerek sağlık gerekse güvenlik açısından tehlikeli olduğu her yerde , alış veriş merkezlerinde , büyük mağazalarda , parklarda , çayparklarda , restaurantlarda , yiyecek hazırlama mekanlarında , depolarda , vs ..kullanılmak üzere üretilmiştir. One Shot kuşları uzaklaştırmada çok etkilidir.Kuşlara zarar vermez kuşlar için bir tehlike oluşturmaz.Genelde doğal kuş korku seslerinin normal seviyede yayınlanması rahatsızlık vermez , çevredeki halk tarafından da fazla dikkat çekmez. Bu cihaz 6 ayrı kuş sesine göre ayarlanmıştır.Bunlar kuzey gümüş martısı,küçük gümüş martısı,sığırcık,karga ,güvercin,kırlangıç sesleridir. Scarecrow a özgü ispatlanmış teknolojisi ile üretilmiş olan One Shot a kuşlar alışamazlar.One Shot programlanmış olan 6 değişik kuş korku seslerini karışık bir düzen içerisinde yayınlar.Her yayın 45 saniye sürer. kuş gruplarının sesleri özel olarak seçilebilir. (Martı,karga, sığırcık, güvercin, ....) One Shot tam otomatiktir ve devamlı olarak insana gerek olmadan 24 saat çalışmasını sürdürür. Işık Sensörü ilavesiyle 24 saat çalışma yerine gece / gündüz çalışması ayarlanabilir. One Shot montaj yapılmadan önce tüm ayar ve kontrolleri yapılır .Sonra One Shot IP65'e uygun kapak ve kabı ile montaj edilir. One Shot'a en fazla 4 speaker bağlanabilir. Spikerler 1-iç mekan ,2- tüm hava koşullarına dayanıklı dış mekan , 3-patlamaya dayanıklı olmak üzere 3 çeşittir. One Shot dayanıklı bir digital teknoloji ürünü olduğu için değişecek , bakım gerektirecek parçaları yoktur.Bu sayade güvenli , uzun ömürlü ve kaliteli ses yayını yapabilir. Uzun kablolu spikerleri sayesinde ana panel kuytu ve güvenli bir yere monte edilebilir


Scarecrow Patrol Two

Scarecrow Bio-Akustik Kuş Kontrol teknolojisi konusunda uzman , dünyanın en büyük ve önde gelen firmasıdır.Bu yüzden ürünleri özellikle havaalanları başta olmak üzere tüm havacılık işletmeleri ve kuşların verdiği zararlardan rahatsız olan her türlü işletme ve firmalar tarafından öncelikle tercih edilen bir şirket olmuştur. Scarecrow Patrol serisi Bio-akustik akla gelebilecek her yerde rahatlıkla ve son derece etkili olarak kullanımı ile kuş kovma ve kontrolünde bir evrim yaratmıştır. Küçük hava alanlarında ,fabrika ve fabrika çatılarında , plajlarda , deniz kenarında , binalarda , köprülerde , atık ve çöplüklerde , liman ve iskelelerde , meyve bahçelerinde , tahıl ve yiyecek depolarında , açık alan restaurantlarda ,kuşların mevcudiyetinin gerek hijyen gerek sağlık ve gerekse güvenlik açısından arz ettiği her mekanda rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir. Scarecrow Patrol serisi tamamı elde taşınabilir ,elle idare edilebilir bir şekilde tasarlanmıştır. Digital olarak kaydedilmiş altı değişik kuş korku sesleri bulunur.Değişik türler için özel sesler kayıt edilebilir. Otomatik digital yayını sayesinde her seferinde baştan yayın yaparak mükemmel bir uyumla çalışır.Basit bir kontrol düğmesi ile her ses için ayrı bir konuma getirilerek kullanılır. Bunlara ilaveten 300 metre ye kadar bir hopörlör gibi canlı ses yayını yapabilir ve dikkat çekici bir düdük sesi de çıkarabilir. Bu cihaz 9 ayrı kuş sesine göre ayarlanmıştır.Bunlar kuzey gümüş martısı,küçük gümüş martısı ,karabaş martısı ,ekin kargası ,saksağan,kızkuşu,sığırcık,karga ,güvercin,sesleridir. Scarecrow Patrol serisi digital sistemle çalıştığı ve sadece kuşların doğal seslerini yayınladığı için yakınında bulunan insanların bile dikkatini çekmez. Bu yüzden insanlara bir zarar vermez onları fazlaca rahatsız etmez. Scarecrow Patrol serisi komple bir takım olarak düşünülmüştür. Su geçirmez çantası, yedek pilleri için fermuarlı bir gözü ve açıklamalı bir el kitabı bulunur. Scarecrow Patrol ve Pigeon Patrol 20 yılı aşkın bir süredir askeri ve sivil havaalanlarında kullanılan orijinal Scarecrow ürünlerinin bir devamıdır. Scarecrow Patrol Two ve Pigeon Patrol hava şartlarına bağlı olarak yaklaşık 300 metreye kadar etkili olurlar.


MP2 Ultrasonik Kovucu

Ultrasonik kuş kovucular insan kulağını rahatsız etmeyen fakat kuşları son derece rahatsız eden değişik aralıklarla değişik ultrasonik sesler yayarak kuşların o alandan uzaklaşmalarını sağlar. İç ve dış mekan kullanımı vardır ,dış mekan kullanımlarında yağmurdan korunmalıdır. 12V luk araba aküsüyle çalışabilir.
Özellik :
24 saat çalışır. 600 m2 alanda etkilidir.Problemli alana kurulmalıdır.Aralıklı olarak çok parlak ışık saçarak kuşları rahatsız eder.


KUŞ KORKUTUCU ŞERİTLER- RİBBON 

Halografik şerit , kuşlar ve diğer rahatsızlık veren hayvanlar için tedirgin edici bir alan oluşturur.Rahatsızlık duyan kuşlar bu alandan uzaklaşır ve uzun süre uğramaz.Tarım alanları,depolar,binalar,oteller,marinalar vs. gibi çok değişik alanlarda başarıyla görev yapar.Uygulaması kolay , maliyeti ucuzdur.


KUŞKONMAZLAR (Plastik)-SPİKE

Kuşları uzak tutmaya yarayan en kullanışlı ürünlerdir.Pencere eşiklerinde ,pervazlarda çatı oluklarında ve benzeri dar alanlarda kullanılır.Kuşları uzak tutmada son derece etkilidir.Plastik kuşkonmazlar esnek plastikten üretilmiştir ve ultraviole korumaya alınmış dayanıklı bir üründür.Okullar ,hastaneler,oteller gibi yerlerde için idealdir.


YAPIŞKAN KOVUCU-JEL

Hemen hemen her yerde kullanılabilir ,uygulandığı yerlere konan kuşlara rahatsızlık vererek o mekanda barındırmaz ve uzaklaştırır.İnsanlara ve kuşlara zararsızdır.

Benzer Ürünler